Velvet Baby pure

Hipoalergiczne chusteczki nawilżane Velvet Baby Pure są bezzapachowe, przeznaczone dla skóry wrażliwej. Zawierają naturalny wyciąg z aloesu, który działa kojąco i łagodząco. Oczyszczają pupę delikatnie jak woda. Zapewniają czystość, świeżość i komfort każdego dnia. Nie zawierają alkoholu, parabenów, silikonów, syntetycznych olejów ani fenoksyetanolu.

Opakowanie zawiera 64 delikatnie nawilżone chusteczki.

Właściwości

  • Bezzapachowy

  • Hipoalergiczne

  • PH naturalne

  • Testowane dermatologicznie

  • Dla skóry wrażliwej

  • Wyciąg z aloesu

Powrót

1. Z czego wykonane są chusteczki Velvet Baby?

Chusteczki Velvet Baby są wykonane z elastycznej i wyjątkowo miękkiej włókniny. Charakteryzują się dużą wytrzymałością, grubością oraz chłonnością, co sprawia, że codzienna pielęgnacja staje się łatwiejsza i bardziej komfortowa.

2. Jaka jest różnica pomiędzy chusteczkami bezzapachowymi a chusteczkami z delikatnym zapachem?

Stworzyliśmy dwa warianty dostosowane do różnych typów skóry – oba delikatnie pielęgnują i skutecznie oczyszczają skórę dziecka. Bezzapachowe chusteczki Velvet Baby Pure są szczególnie polecane dla niemowląt, gdyż odświeżają łagodnie jak woda. Natomiast Velvet Baby Sensitive, chusteczki wzbogacone o naturalny wyciąg z rumianku oraz pantenol, działają nawilżająco, pozostawiają skórę wyjątkowo świeżą i miłą w dotyku.

3. Czy chusteczki Velvet Baby mogą podrażniać skórę?

Chusteczki Velvet Baby są hipoalergiczne, stworzone dla skóry szczególnie wrażliwej. Użyty w nich lotion nie zawiera alkoholu, parabenów, syntetycznych olejów ani silikonów. Ich bezpieczeństwo zostało potwierdzone badaniami laboratoryjnymi i dermatologicznymi.

4. Jakie składniki pielęgnacyjne zawierają chusteczki Velvet?

Oba warianty chusteczek Velvet Baby zawierają naturalny wyciąg z aloesu – znanego z działania nawilżającego i kojącego. Dodatkowo chusteczki Sensitive zawierają wyciąg z rumianku oraz pantenol, które działają łagodzącą na podrażnioną skórę. Składniki zostały tak dobrane, aby delikatnie i skutecznie pielęgnowały wrażliwą skórę dziecka.

5. Czy chusteczki Velvet Baby zawierają alkohol?

Nie. Chusteczki Velvet Baby Pure i Velvet Sensitive nie zawierają alkoholu, przez co ryzyko podrażnień jest zminimalizowane. Zostały stworzone tak, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo przy każdym użyciu.

6. Czy chusteczki Velvet zawierają konserwanty?

Wszystkie dobre chusteczki nawilżane na rynku, niezależnie od marki, zawierają składniki, które chronią produkt przed skażeniem bakteryjnym i grzybiczym. Bezpieczeństwo naszych chusteczek zostało potwierdzone licznymi analizami oraz badaniami laboratoryjnymi, które potwierdziły ich bezpieczeństwo. Dodatkowo chusteczki pielęgnacyjne Velvet Baby poddano testom dermatologicznym z uwzględnieniem skóry wrażliwej.

7. Gdzie mogę kupić chusteczki Velvet?

Chusteczki Velvet dostępne są w większości hiper- i supermarketów w Polsce, w drogeriach, halach Cash & Carry oraz hurtowniach. Poza tym produkty Velvet można znaleźć w wielu lokalnych sklepach (chemicznych i przemysłowych). Jeśli chcesz kupić chusteczki nawilżane Velvet Baby do swojego sklepu lub punktu HORECA, prześlij nam dane na adres e-mail: kontakt@velvetcare.pl Przekażemy informację do naszego działu handlowego i skontaktujemy się z Tobą.