Velvet Turbo – ręcznik do zadań specjalnych

Jeśli w domu dużo się dzieje, wiedz, że zaraz będzie potrzeby ręcznik Velvet Turbo. Nie zliczysz, ile zastosowań można dla niego znaleźć.

Wyobraź siebie wielkie gotowanie: sos chlapie na ścianę, zupa kipi, mąka się sypie. Przybywa 7-letni asystent. Jego misją jest wlać mleko do garnka i nie rozlać. Zawiódł. Czy to jest jeszcze dom, czy poligon? Skoro raczej to drugie – potrzebujesz kuchennego oręża. Do akcji wkracza ręcznik Velvet Turbo.

Ma moc i wytrzymałość, jakiej próżno szukać wśród szeregowych ręczników. Jego turbo chłonność jest ratunkiem nie tylko podczas wszelkich kuchennych wypadków, ale i w codziennym użyciu, np. przy odsączaniu tłuszczu z potraw czy schładzaniu butelek z napojem.

A kulinarne eksperymenty młodych kucharzy? Velvet Turbo znów okaże się niezbędny, i to w dużych ilościach… na szczęcie eksperymenty mogą trwać i trwać – giga rolka wystarczy na wiele dni i wiele wspólnych dań. A przede wszystkim wiele wspólnych sprzątań.

Turbo chłonność i wytrzymałość ręcznika wykorzystasz z resztą na każdym polu bitwy o czystość domu: podczas mycia okien, wycierania mebli czy karmienia niejadka.

Velvet Turbo To ręcznik do zadań specjalnych. Tak wymagających, że nie starcza wyobraźni do ich opisania. Na szczęcie z giga rolką możesz do woli odkrywać jego zastosowanie.

 

Dowiedz się więcej o produktach z artykułu